partfoam.com

 

 

 

اینستاگرام پارت فوم آکوستیک عایق صوتی پنل آکوستیک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

   

درباره ما

 
 
با پارت فوم تمایز را تجربه کنید.

 

امروزه موادی نظیر پلاستوفوم، فوم پلی اتیلن و بسیاری از موارد مشابه دارای کاربرد وسیعی گردیده اند. از جمله این کاربردها می توان به استفاده گسترده چنین موادی در صنایع ساختمان سازی ، برودتی،بسته بندی، عایق های صوتی و آکوستیک و از سوی دیگر استفاده آن ها در مواردی نظیر ساخت ماکت ، کاردستی و دکور سازی اشاره نمود. با وجود کاربرد وسیع و گسترده چنین کالاهایی، تامین و اطمینان از کیفیت آن ها معمولا برای مشتریان دشوار بوده است.

 

در ابتدای تاسیس (1385) پارت فوم با تمرکز بر روی تامین و پخش پلاستوفوم و فوم اتیلن با ارائه محصول با کیفیت سعی بر جلب رضایت طیف وسیعی از مشتریان ( عمده و جزیی) نمود.

 پس از چندی فعالیت در زمینه انواع عایق و ضربه گیر، با توجه به نیاز مشتریان تامین کالاهای مشابه و مرتبط دیگر نظیر فوم شانه تخم مرغی، تاتامی و کفپوش های ورزشی، اسپری فوم پلی یورتان، نوارهای درزگیر، پشم شیشه، نایلون حبابدار و انواع چسب های صنعتی و مصرفی نیز به خدمات این مجموعه اضافه گردید.  پارت فوم سعی نموده است با ارائه چنین محصولاتی از معتبر ترین شرکت های ایران و جهان  آسایش خیال مراجعین خود را فراهم نماید.

 به طور کلی هدف اصلی در این مجموعه تامین کالاها براساس کیفیت و قیمت مناسب و سرعت در ارائه خدمات می باشد. به طوی که مخاطبین و مشتریان این مجموعه بتوانند با پارت فوم تمایز را تجربه کنند.

 

درباره نحوه ارائه خدمات:

 

 

عمده فروشی

پارت فوم آمادگی ارائه کلیه محصولات را به صورت عمده به تولیدکنندگان، همکاران و سازندگان و... دارامی باشد.

 

جزیی فروشی

باتوجه به اهداف پارت فوم، به منظور جلب رضایت مشتریان گرامی کلیه محصولات به صورت جزیی نیز ارئه می گردد.

مشاوره

 این افتخار را داریم تا در زمینه انواع عایق  بسته بندی و  انواع چسب  شما را درمورد انتخاب مناسبترین محصول یاری   کنیم.