More Website Templates at TemplateMonster.com!

 

 

 

 

PARTFOAMدیفیوزر ، دیفیوزر آکوستیک ، دیفیوزر سه بعدی ، پنل مربع ، پنل دیفیوزر ، دیفیوزر مربع ، آکوستیک ، عایق صوتی ، صداگیری ، استودیو

عرضه کننده ورق های پلاستوفوم (یونولیت)، بلوک سقفی، فوم پلی اتیلن، عایق و ضربه گیر، اسپری فوم، چسب های صنعتی و مصرفی

تهران- خیابان دکتر شریعتی پایین تر از سه راه طالقانی روبروی بیمارستان پاسارگاد پلاک 143 تهران, تهران

 +982177521989-

 

 

 

775219

فوم شانه تخم مرغی

فوم شانه تخم مرغی جهت آکوستیک، صدا گیری ، حذف ریورب و پس آوایی فوم شانه تخم مرغی فوم تخم مرغی

فوم شانه تخم مرغی محصولی است از جنس فوم پلی یورتان که به صورت شانه تخم مرغی برش دهی شده است. ساختار سلول باز این نوع فوم موجب جذب بیشتر فرکانس های صوتی  ( به ویژه فرکانس های بالا دست) می گردد و از سوی دیگر  برش دهی  شانه تخم مرغی، آن را به یک عایق مناسب برای آکوستیک و صدا گیری استودیو ها ، آمفی تئاتر ها و مکان های پر ازدحام و شلوغ  تبدیل کرده است.  این نوع فوم قابل استفاده در دیوارها، سقف و پشت درب ها می باشد و نقش موثری در کاهش یا حذف ریورب ( پس آوایی ) دارد.

فوم شانه تخم مرغی استودیو 

از جمله مزایای فوم شانه تخم مرغی عبارت است از زیبایی مناسب جهت بهره گیری به عنوان پوشش خارجی، نصب آسان ( با میخ یا چسب پاتکس)، قیمت مناسب، عدم داشتن عوارض جانبی برای سلامتی انسان می باشد. فوم شانه تخم مرغی با وجود قیمت پایین تری که نسبت به سایر فوم ها  آکوستیک دارد ولی دارای کارایی بسیار بالایی است.

به طوری که امروزه جزو پرکابردترین پنل های آکوستیک قرار گرفته است. پارت فوم این نوع فوم آکوستیک را در ضخامت های مختلف تولید می نماید به طوری که مشتریان عزیز بتواند بسته به نیاز آکوستیکی خود مناسبترین ضخامت را انتخاب نمایند.

ضخامت های فوم شانه تخم مرغی  با ابعاد یک متر در دو متر

 فوم شانه تخم مرغی 1.9 سانتی متر

فوم شانه تخم مرغی 2.5 سانتی متر

فوم شانه تخم مرغی 3.5 سانتی متر

فوم شانه تخم مرغی 5 سانتی متر

فوم شانه تخم مرغی 7 سانتی متر

فروش ویژه: به اطلاع می رساند پارت فوم در دوره های زمانی مشخص اقدام به فروش ویژ این محصول  (با تخفیف ویژه) می نماید. برای اطلاع از تاریخ  فروش ویژه و قیمت و اجناسی که در لیست فروش ویژه قرار گرفته اند  به صفحه فروش ویژه مراجعه فرمایید

سفارش محصول | فروش ویژه بازگشت